درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

اطلاعات فیلم آموزشی
مدرس/نویسنده
حسین رنجبر
امتیاز: 1958
رتبه:189
3
0
8
23

آشنایی با AJAX همراه با Ajax.BeginForm در ASP.NET MVC

تاریخ 3 ماه قبل
نظرات 0
بازدیدها 145
Asynchronous JavaScript and XML AJAX
Ajax ما را قادر می سازد بخشهایی از صفحه را بدون بارگذاری کل صفحه (refresh) به روز رسانی کنیم. مسلماً بارگذاری مجدد صفحات وب همواره زمانبر و خسته کننده است ضمن اینکه باعث می شود پهنای باند کاربر نیز بیش از حد مصرف شود Ajax تکنیکی برای ایجاد صفحات وب سریع و پویا می باشد Ajax به صفحات وب این امکان را می دهد که به صورت غیر همزمان و تنها با تبادل اطلاعات اندکی با سرور، بخشی از صفحه را به روز رسانی کنند. به این ترتیب می توان تنها بخش(هایی) از صفحه را بدون بارگذاری کل صفحه به روز رسانی کرد. در صورتی که صفحات معمولی باید کل صفحه را به منظور تغییر محتوا به روز رسانی کنند. یکی از معروفترین مثالهای Ajax، سیستم Google Suggest است که به شکل بسیار زیبایی پیاده سازی شده است. شما عبارتی را در کادر جستجوی Google تایپ می کنید و Google بلافاصله با یک عملیات Ajax پیشنهادهایی را در مورد این عبارت به شما ارائه می کند.
شما با استفاده از دستورات Java Script یا JQuery کتابخانه ی Java Script می توانید Ajax را پیاده سازی کنید.البته درASP.NET WebForm با استفاده از ابزارهای آماده بخش AJAX Extension استفاده از این قابلیت آسان تر و نیاز به نوشتن کد های کمتری دارد.
در این ویدیو با پیاده سازی یک مثال همراه با دو کلاس (جدول) با استفاده از کتابخانه Unobtrusive AJAX و Ajax.BeginForm extension method ،ابتدا جستجو بدون استفاده از Ajax و سپس با Ajax رو در تکنولوژی ASP.NET MVC EFCF شما عزیزان را آشنا می کنیم.

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

نظرات
هیچ نظری ارسال نشده است

    برای ارسال نظر ابتدا به سایت وارد شوید