در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سیدرضا بازیار

تاثیر برنامه نویسی بر دنیا چه بود ؟

همان گونه که مطلع هستید در حال حاضر از این سایت که استفاده میکنیم با برنامه نویسی ساخته شده حتی اگر برنامه نویسی نبود مرورگر هم نبود و سیستم عامل هم نبود و در کا موبایل ها و سیستم های کامپیوتری ما حتی روشن نمی شدند!!! اما وقتی به یکی میگیم که برنامه نویس هستیم فکر میکنند که کار ما رایت سی دی و گذاشتن کافی نت هست... در کل میشه گفت ما رو مسخره هم میکنند . دوست دارم در این گفتگو در مورد برتری های برنامه نویسی صحبت کنیم و به یک نتیجه برسیم تا بتونیم اطرافیان خود را قانع کنیم :

1. آیا هنوز هم برنامه نویسی مانند پزشکی جز برترین شغل های دنیا نیست؟؟؟
  2. میخوام بدونم برنامه نویسی واقعا چه تاثیری بر دنیا گذاشته و اگه برنامه نویسی نبود الآن دنیا چه شکلی بود؟؟؟
  3. اگه برنامه نویسی نبود چه وسایلی اختراع نمی شدند و روی دیگر شعل ها چه تاثیری می گذاشت؟؟؟
  4. مثلا ابزار پزشکی بدون برنامه نویسی کار میکردند؟ اوضاع بانک ها چکونه بود؟ و سایر شغل ها...
#تخصص_های_یک_برنامه_نویس #تاثیر_برنامه_نویسی_در_دنیا #چگونه_یک_برنامه_نویس_حرفه_ای_بشویم #اهمیت_برنامه_نویسی_در_زندگی #بزرگترین_تحولات_برنامه_نویسی #چرا_برنامه_نویسی_مهم_است #چگونه_یک_برنامه_نویس_بشویم #اهمیت_برنامه_نویسی_در_دنیا #اهمیت_واقعی_برنامه_نویسی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
Nima.

باسلام

دوست عزیز خیلی لازم نیست که به هر حرفی که میشنوید توجه کنید !

خیلی از حرف هایی که در اطرفیانتان شاید بشنوید ناشی از جهل انهاست!! ( که در تاریخ نمونه زیادی میتوانید بیابید!)

که با دانشمندا چگونه برخود میکردنند!

وبعضی از حرف ها ناشی از حسادت خیلی از کسانی است که خود شاید در این ضمنه توانایی ندارند و برای اینکه شمارم منصرف کن! چون اگر شما پیشرفت کنید بی کفایتی و بی مصرفی آنها مشحص تر میشود !

کللا نباید به خیلی از حرف ها توجه کرد !

خیلی از کسانی که باعث پیشرفت منو شما امروز شدن در روزگار خودشان با سخت ترین بخورد ها مواجه شدند .. چون آنها راه دید رو میرفتند که دیگران نمیرفتنو نمیتوانستند برود یا از روی تبلی نمیخواست برود

در هر صورت همیشه فکر کنید روی کار هایتان چون بزرگ ترین نعمتی که خدا در اختیار انسان گذاشت نعمت عقل بود که خیلی ها نخواستن از اون استفاده کنند .. و در دره هایی تاریکی همیشه سقوط کردند!

کاملا درست میفرمایید

اما واقعا برای منم سوال شده که برنامه نویسی چه تاثیری بر دنیا داشته

چرا که خیلی ها فکر میکنن هیچ تاثیری نداشته و یک کار بیهوده هست...

اگر برنامه نویس ها بدانند چه تاثیری داشته شاید علاقه آنها به برنامه نویسی بیشتر بشه!

AH64

نمونه اش مرد بزرگ اقای دنیس ریچی خالق زبان شیرین C حساب کنید اگه نبودش بازیهای کامپیوتری و کنسول ها و کامپیوتر ها و سیستم عامل و .... نبودند

نمیفهمن!!! توضیح هم بدی نمیفهمن!!!اینو من امتحان کردم خسته نکن خودتو!

الان شما تمام زمینه هارو ببین.هر رشته ای.یه خط و ربطی به برنامه نویسی داره

مثلا رشته عمران:با اتوکد نقشه میکشن که ساخته ی برنامه نویساس

گرافیک:با فتوشاپ طراحی میکنن که ساخته دست برنامه نویساس

مکانیک:با مکانیکال دسکتاپ کار میکنن که ساخته ی برنامه نویساس

برق:از Proteus استفاده میکنن که اینم ساخته برنامه نویساس

و......

حالا اگر برنامه نویس نبود،اون مهندس عمران خوب بود با مداد و پاک کن نقشه بکشه

اون گرافیست خوب بود رو دفتر فیلی با مدادرنگی طراحی کنه

مهندس مکانیک خوب بود پرسپکتیو ها و قالب هارو با دست طراحی کنه و.....

مهندس برق خوب بود با ماژیک پشت مقوا مدار بکشه

حالا این سه چهارتاش بود و یک مثال فوقالعاده کوچک

محمد نصیری

ITPRO ی عزیز ، من خودم برنامه نویس حرفه ای نیستم ولی یه نکته رو فراموش نکنید ، اگر قرار باشه برای حرف دیگران ارزش قائل بشی هیچوقت نمیتونی به جایی برسی ، من خودم هنوز خیلی از اقوام میگن چیکاره هستی میگم خدمات کامپیوتری دارم ، سیستم جمع می کنم ، نیازی ندارم بهشون توضیح بدم وقتی درک ندارند ، برنامه نویسی یعنی عشق ، برنامه نویسی یعنی زندگی ، برنامه نویسی یعنی تبدیل ایده به عمل ، برنامه نویسی یعنی تولید علم ، اگر برنامه نویسی نبود ما هنوز داشتیم با کبوتر نامه جابجا می کردیم ، اگر برنامه نویسی نبود هنوز داشتیم با الاق اینور اونور میرفتیم ، اگر برنامه نویسی نبود به جای تبلت الان تفنگ دستمون بود یا شمشیر ، اگر برنامه نویسی نبود الان نه Apple ای بود نه مایکروسافت نه دانشی نه فناوری اطلاعاتی ... برنامه نویسی همیشه جزو برترین شغل های دنیا بوده و هست ، در واقع برنامه نویس یعنی خالق یک چیز و این هنر هست و همیشه نیاز به هنر وجود داره ، برنامه نویسی نبود به نظر من قرن 19 و 20 و 21 هیچ تفاوتی نداشتند ...

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....