فراسورس

شرکت نرم افزاری؟

سلام دوستان خسته نباشید بنده میخام شرکت ثبت کنم و مثل شرکت های گردو ولرد مجموعه نرم افزاری تولیدکنم وبفروشم ، سوالم اینه که این شرکت ها جدیدترین نرم افزارهارو ازکجا میارن و به صورت مجموعه نرم افزاری پکیج میکنن ، برای این کار چه چیزهایی لازمه ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید؟

منتظرجوابتونم

باتشکر

#مجموعه_نرم_افزاری #شرکت #نرم_افزاری
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

نکته اول اینکه این شرکت ها مدام در حال جستجوی شبانه روزی برای پیدا کردن جدیدترین ورژن های نرم افزار در سراسر اینترنت هستند.

نکته دوم اینکه این شرکت ها دارای یک تیم برنامه نویس و نیز افراد خبره در زمینه کرک کردن برنامه ها هستند. ینی گذشته از اینکه یک سری نرم افزارها میشه کرک یا سریالشون رو از توی اینترنت پیدا کرد، اما یه تعداد از نرم افزارها رو هم خود برنامه نویسان خبره این شرکت ها که مسلط به نوشتن فایل کرک هستند تهیه می کنند.

نکته بعدی اینکه اگر بخای در حد اونا کار کنی نیاز به ثبت شرکت داری، که خود این امر یه پروسه قانونی داره که باید بری پیگیرش باشی.

اینا کلیاتی بود که در حال حاضر توی ذهنم اومد. اگر باز مطلبی بود خدمتتون عرض میکنم.

No Legacy Is So Rich As Honesty (William Shekespears) <==> هیچ میراثی بالاتر از راستی نیست (ویلیام شکسپیر)
mehrdad2014

در این که زحمت میکشند شکی نیست اما تمام نرم افزارها کپی می باشند و بعضی می نویسند کپی نکنید ، انحصار شرکت X ,... که میخواهند بگویند کپی نکنید این مجموعه را، این جالبه

پارسا صفوی

به جز بحث غیر اخلاقی بودن کار که همیشه هست بهتره این رو بدونید ک دیر یا زود CopyRight توی ایران هم اجرا میشه و همچین شرکت هایی اینده ی خوشی نخواهند داشت!

mehrdad2014

قانون کپی رایت به هیچ وجه اجرا نخواهد شد

یکی اینکه هزینه های زیادی دارد و باعث می شود که شرکت ها و اداره های دولتی متحمل هزینه های زیادی شوند ، این همه اداره را حساب کنید که کلی نرم افزار اعم از فوتوشاپ و ویندوز و ... را به صورت رایگان استفاده می کنند

قانون کپی رایت که فقط نرم افزار نیست یکی از قانون های کپی رایت متن می باشد ، همین که مثلا من در وبلاگم متنی نوشتم و شما کپی کردی مشمول قانون کپی رایت می شود و باید اجازه صاحب اثر گرفته شود

بعد اینکه خیلی از سایتهای دانلود هستند که مجوز هم دارند و در زمینه سایتهای دانلود نرم افزار فعالیت می کنند

خیلی از فروشگاههای سطح شهر که در زمینه فروش نرم افزار فعالیت می کنند با اینجام این کار تعطیل می شوند چون با قیمت بالای محصولات مردم تمایلی به خرید ندارند

همین محصولات پکیج که خیلی ها در آن کار می کنند با انجام کپی رایت باعث تعطیلی این قشر خواهد شد

دوست عزیز اگر به صورت حرفه ای کار را انجام دهید و تبلیغات گسترده داشته باشید موفق خواهید شد چون از این پکیج ها در کشور ما خیلی استقبال خوبی می شود

فراسورس

سلام ممنون دوست خوبم اقای مهرداد عزیز، من الان شرکت فناوری اطلاعات دارم ومیخام توزمینه تولیدی پکیج نرم افزار و پکیج های های اموزشی کارکنم چه مراحل هایی لازمه؟

mehrdad2014

متشکرم از لطف شما

لینکی برایتان میذارم که دستور العمل تایید تهیه نرم افزار می باشد و لینک دیگر برای ثبت شرکت می باشد

لینک اول

لینک دوم

امیدوارم موفق باشید و محصولتان را تهیه کنیدو ما از مشتریان شما بشیم

پارسا صفوی

سلام اقای مهرداد عزیز

هرچند در شروع ممکن است به نظر برسد که اجرا شدن کپی رایت در ایران به اقتصاد ضربه می زند اما اگر کمی حرفه ای تر و جزیی تر نگاه کنیم خواهیم دید که با اجرای این قانون در بلند مدت به علت روحیه پیدا کردن شرکت ها ی نرم افزاری ، هنرمندان ، نویسنگان و ... این قانون باعث شکوفایی صنعتی شده و صنعتگران و هنرمندان و ... را تشویق به تولید محصول در بازاری امن می کند .

ITPRO باشید

mehrdad2014

سلام دوست عزیز آقای پارسا

من هم موافق این کار هستم در صورتی که همه چیز آماده باشد

الان در کشور ما همه در دنیای کامپیوتر انتظار دارند که ما همه چیز بلد باشیم مثلا در شبکه مایکروسافت لینوکس سیسکو و هک و برنامه نویسی و... را بلد باشیم و ما هم بنا به شرایط کاری که وجود دارد باید بلد باشیم نمیتوانیم همه را به طور فول یاد بگیریم یکی را کامل یاد میگیریم و بقیه را به مقدار نیاز کم کم یاد میگیریم حال ما که در این زمینه ها میخواهیم کار کنیم باید نرم افزارهایش را به قیمت اصلی بخریم ، دستمزدها در بخش IT نسبت به کشورهای دیگر دنیا فاجعه است

به طور مثال در کشورهای دیگر کسی که مایکروسافت کار میکند فقط در همین حوزه کار میکند یا کشورهای دیگر هم همانطور ، حقوق همان کسی که فقط همین را کار میکند برابر با حقوق چند سال ما می شود

الان پزشکان و خیلی از شغلهای دیگر 10 برابر ما درآمد دارند در صورتی که همه کسانی در کار شبکه های گسترده بودند می دانند که استرس کار در محیط های بزرگ واقعا وحشتناکه و هر روز درگیریم و یک 1/10 آنها درآمد داریم

من حاضرم قانون کپی رایت رعایت شود با این شرط که حقوق و مزایای من برابر با کشورهای دیگر در بخش IT شود

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....