در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

jjjjjjj spam

ارائه راه کار برای فروشگاه انلاین کتاب

با سلام خدمت تمامی دوستان

من میخوام یه سیستم رو تجزیه و تحلیل کنم و یه راه حل واسش ارائه بدم یعنی بهترین راه حل نمیدونم این تاپیک رو باید اینجا ایجاد میکردم یا بهتر بود تو بخش طراحی و توسعه طراحی وب میزاشتم ولی به نظرم موضوع من با این تالار مطابقت بیشتری داره

به هر حال

فروشگاه کتابی رو رو در نظر بگیرید که دارای 5 تا شعبه است و یک انبار داره حالا این فروشگاه داره از همکاران سیستم استفاده میکنه یعنی کتاب میاد میره انبار بعد اونجا میره شعبه های مورد نظر و بعد تو دیتابیس ثبت و تایید میشه

حالا چنین فروشگاهی چطوری میتونه یه فروشگاه انلاین بزنه؟مهمترین قسمتش اینه که هم میخواد فروش حضوری داشته باشه هم انلاین به صورت همزمان

راه حل هایی که به ذهن خودم رسید رو میگم

مثلا یکی اینکه میشه یه دیتابیس جداگانه واسه سایت طراحی بشه و بعد وصل بشه به دیتابیش اصلی یا از همون استفاده کنه ولی این راه کار با یه مشکل اصلی روبرو یکی اینکه مثلا یه کتاب بیشتر نمونده همون لحظه یه مشتری میخواد اونو بخره و همزمان یکی اونو انلاین سفارش داده

یا اینکه سیستم فروشگاه انلاین تشخیص بده نزدیک ترین شعبه به کاربر کدوم و بعد فروش از اونجا انجام بده

یا اینکه کلا فروش از طریق انبار باشه شعبه ها درگیر نباشن

یا اینکه یه نرم افزار و دیتابیس جامع طراحی بشه هم بشه سیستم فروشگاهی هم انلاین

به نظرتون بهترین راه کار چی میتونه باشه؟منظقی ترین...

من هر جوری بالا پایین میکنم فروش انلاین با حضوری جور در نمیاد...

از دوستان درخواست دارم تا تو این تاپیک بیایم بحث کنیم تا به یه نتیجه برسیم

#فروشگاه_انلاین_کتاب #تجزیه_و_تحلیل_سیستم_فروش_انلاین_کتاب #سیستم_فروش_انلاین_کتاب
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
رضا پدرام

به نظر من سایت باید موجودی انبار رو داشته باشه و اگه شعبه ها هم آنلاین باشن میشه یه اگر واسش گذاشت که چنانچه موجودی انبار کتاب X تموم شده بود اونوقت بیاد موجودی شعبه ها رو با اولویت نزدیکی مکانی به مشتری و یا تعداد باقی مانده نگاه کنه و اگه موجود بود تو سیستیم رزرو بشه تا مثلاً 48 ساعت که فروشگاه نتونه اونو به صورت حضوری بفروشه هرچند شاید پیاده سازی این قضیه مشکل باشه

jjjjjjj spam

مرسی از پاسخگویی پدرام عزیز...

چه بحث داغی شد واقعا!

بقیه دوستان نظری ندارند؟

سلام راه اندازی سیستم فروش آنلاین سخت نیست

و حتی با کمترین هزینه میشه راه انداخت

مشکل انبار نباید پیچیدش کنید

موجودی بدید تا خرید بشه حتی اگر تو انبار نباشه

از جای دیگه میتونی تهیه کنی و ارسال

در دنیا از سه آهنگ می هراسم : صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ( کورش کبیر )
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....