در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

محمد

ویژگی های یک طراحی نرم افزاری خوب چیست ؟

سلام به همه itpro های عزیز ، دوستان هدفم از این تاپیک اینه که دوستان و اساتید عزیز نظراتشونو در مورد طراحی یک ظاهر خوب برای برنامه از قبیل تئوری رنگها و ترکیب رنگها - کامپوننتهای ترکیبی و ... بگن و در موردش بحث کنیم ، اگر هم کسی مایل بود طرح برنامشو قرار بده تا درموردش بحث کنیم ، من خودم یکی از برنامه هامو میزارم ، خواهش میکنم نظراتتونو بگین ، اگر خودتون هم طرح هاتونو بزارید عالی میشه

#طراحی_user_interface_نرم_افزار #ویژگی_های_طراحی_خوب #ویژگی_های_یک_طراح_وب_حرفه_ای #طراحی_ui_نرم_افزار #طراحی_ظاهری_نرم_افزار #ویژگی_های_یک_برنامه_نویس_حرفه_ای #طراحی_رابط_کاربری_نرم_افزار #ویژگی_های_یک_طراحی_خوب_نرم_افزار
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

به نظر من فونت B yekan استفاده کنین بهتره و آیکن ها خیلی ساده ان اگر تو گوگل جستجو کنین آیکن های بهتری برای پول و درآمد و ... میشه پیدا کرد

http://mrfarhad.ir
محمد نصیری

من خودم برنامه نویس نیستم و نمیتونم راجع به کد نویسی نظر بدم اما نظرمو میدم ، یه برنامه خوب باید ویترین کار شما باشه ، بعضا پیش میاد که کد نویسی درستی درون نرم افزار نشده اما ویترین خوب نمایش داده میشه این خودش آرامش میده به مشتری ، اگر شما بهترین کدنویسی رو داشته باشید اما ویترین زیبایی نداشته باشید ارزشی نداره ، من یه عکس براتون میزارم حدس بزنید این عکس چی هست ؟ باورتون نمیشه ... اما خوب اون موقع ویترین نداشتیم ... در طراحی UI باید به مشتریتون دقت کنید ، ببینید رنگ مشتری چه رنگیه ، روانشناسی کنید ، ازش بخواهید، مثال بازار کار فرش فروش ها طبیعتش وجود طرح قالی هست ، شما می تونید UI رو طوری بزنید که انگار دار قالی داره داخلش و ترکیب رنگی زیادی داشته باشه ، برنامه برای مثلا شرکت بستنی سازی تولید می کنید UI به نظرم باید سرما رو برسونه و مثلا رنگ گرم نباید داشته باشه ، برنامه برای شرکت اتوبوسرانی می نویسید به نظرم باید منوها یا ظاهرش شبیه به یک اتوبوس یا وسیله نقلیه طراحی بشه و ... البته من جثارت کردم من خودم بیشتر اسکریپ نویسی کار می کنم اما تجربیات بود ، عکس زیر رو هم ببینید بد نیست :

وب سایت توسینسو

این اولین قالب وب سایت ITPRO بود ، هر سال تجربه طراحی UI بالاتر میره ، بازخوردها دریافت میشه و تجربه باعث میشه که کار بهبود پیدا کنه. ITPRO باشید

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
Mehdi Malmir

من هم تو برنامه نویسی زیاد تخصص ندارم. اما از نظر روان شناسی سعی کن از رنگ های استفاده کنی که نه چشم را خسته کنه و نه کاربر را. رنگ های تیره به کاربر احساس خستگی را میده، مخصوصا نرم افزار های مالی که کاربر تایم زیادی با اون سروکار داره.

ضمنا سعی کن طراحی برنامت خاص باشه و تکراری نباشه.

موفق باشید

خداوند به هر پرنده‌ای دانه‌ای می‌دهد، ولی آن را داخل لانه‌اش نمی‌اندازد
علی زوار

رنگ بندی و طرح منوی اولیه فوق العاده مهم است اگر برای شخص یا سازمان خاصی برنامه آماده می کنید نظرات یوزها را در طرح و منوی و رنگ بندی و فلوچارت برنامه لحاظ کنید .

با فید بک گرفتن و نظر خواهی از یوزرها و با اعمال نظرات جمع برنامه شما جمع پسند خواهد شد .

موفق باشید.

اللهم صل علی محمد وآل محمد
behnaz mn

به نظر من توی طراحی یه یک نرم افزار هرچقدرم که نرم افزارش سنگین باشه نباید رابط گرافیکی پیچیده ای داشته باشه بهتره سادگی و دسترسی پذیری منوها و optionها توش حفظ بشه ازرنگای خسته کننده استفاده نشه تا جایی که میشه برای دستورات یه تصویر مناسب انتخاب کنی خوانایی برنامت بالاتر بره .از نرم افزارهای سطح بالا میشه الگو برداری کرد مثل برنامه شما که از الگوی مترواستفاده کرده و...البته این ظاهر عمومیه.اگر برای سازمان خاصی بخوای برنامه بنویسی قضیه یکم فرق داره همونطور که دوستان اشاره کردن.

Nothing Is Impossible When You Believe
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....