Amir.PL

تازه کار

سلام دوستان من یک فرد تازه کارم و هجده سال سن دارم و تجربه زیادی هم در مورد کامپیوتر و برنامه نویسی در کامپیوتر ندارم و میخواهم از صفر شروع کنم البته زبان انگلیسیم خوب و قابل قبول است و پیش تر نیز روباتیک کار کرده ام و برنامه نویسی به زبان بسکام و سی را در روباتیک را تا حدودی میدانم اما الان میخواهم وارد برنامه نویسی در ویندوز بشوم لطفا راهنماییم کنید ممنون.
راستی اصطلاحاتی که به کار میبرید رو معنی اش را بنویسید ممنون.
این سوال 1 پاسخ دارد.
#برنامه_نویسی_برای_ویندوز_از_پایه #برنامه_نویسی_از_صفر #چگونه_برنامه_نویسی_را_شروع_کنیم
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
محمود کیاستی
با عرض سلام و خوش آمدگوئی به شما دوست عزیز
چند نکته را به صورت مختصر اشاره میکنم:
  • سن و سال در بحث برنامه نویسی اصلاً ملاک نیست، تازه چون شما جوان و پر انگیزه هستی خیلی هم بهتره
  • زبان انگلیسی قوی در بسیاری از موارد (خصوصاً در آموزشهای زبان اصلی) امتیاز بزرگی تلقی می شود
  • ظاهراً با محیطهای برنامه نویسی آشنایی اولیه و لازم را دارید
  • مهم انتخاب مسیر و انتخاب زبان برنامه نویسی مورد نظر است
  • در قسمت مطالب مرتبط در پایین صفحه، آموزشها و نظرات کاربران در خصوص شروع برنامه نویسی آورده شده است که میتوانید استفاده نمایید.
  • در آخر فقط تمرین و پشتکار.... موفق و ITPro باشید
علم، بدون داشتن اخلاق نیکو» ضررش از «نادانی» بیشتر است
  • انتخاب شده به عنوان جواب توسط 1 نفر
علی  ورزشی
سلام دوست عزیز . من هم به شما تبریک می گم که شاید یکی از بهترین تصمیم های زندگیتون رو گرفتید .
از همین امروز سعی کن تو شبکه های اجتماعی و گروه های مرتبط با رشته ایی گه انتخاب کردی حضور داشته باشی و کلا خودتو درگیر انتخابی که کردی بکن . تو سایت های خارجی عضو شو و ایمیل هاشون رو دریافت کن و از جدیدترین مقاله هایی که تو این زمینه دارن اموزش می دن استفاده کن . از کتاب های رایگان الکترونیکی استفاده کن . سعی کن افرادی رو که تو این زمینه تجربه زبادی دارن رو پیدا کنی و باهاشون در مورد انتخابی که کردی صحبت کنی تا بهترین راه حل ها رو بهت نشون بدن . سعی کن با چند نفر صحبت کنی و در اخر یک برداشت کلی از صحبتاشون داشته باشی . مقاله های مرتبط با موضوع ایی رو که انتخاب کردی رو بخون چه فارسی چه انگلیسی و به افرادی علاقه دارند اموزش بده . با هاشون صحبت کن در مورد تکنولوزی های مختلف بحث کنید و ... که این ها همه در دراز مدت و به مرور می تونه سوادت رو تو کاری که داری میکنی بالا ببره .
یه نکته دیگه ایی رو باید خیلی خوب حواست باشه . اونم اینکه هر رشته ایی یک زبان تخصصی خاص خودش داره که خیلی مهمه برای یادگیری سر فصل های اون درس . مثلا شما یه متنی رو می خونید که مرتبط با برنامه نویسی هستش و شاید تو کلاس زبان یا هر جای دیگری یک معنی برای اون یاد گرفتید ولی مثلا تو رشته برق همون کلمه به معنی دیگه بده یا تو برنامه نویسی یا توی شبکه یک معنی دیگه بده . مثلا یه مثال می زنم . Scalability یک کلمه تو دنیای زبان انگلیسی هستش ولی خیلی حرف پشت این کلمه خوابیده و شاید کسی که داره الگوریتم کار می کنه یا داره روی یک فریم ورک یا زبان برنامه نویسی یا شبکه کار می کنه تعریفی متناسب با رشته خودش رو عرضه کنه . پس پیشنهاد می کنم تو هر کاری که می خوای انجام بدی سعی کن هراصطلاح یا هر کلمه ایی رو که شنیدی یا دیدی به خوبی درکش کنی تا بعدا اگر خواستی رویه یه پروژه خاصی کار کنی بتونی به اهل فن اون رشته ایده خودتو به خوبی بفهمونی یا حتی به کسایی که اصلا کارشون این نیس بتونی به این حد از درک برسی تا تو لحظه بتونی اون اصطلاخ رو در قالب مثال به افراد مختلف نشون بدی . این و خیلی از حرف های دیگه هست که ایشالا خودت به مرور یاد می گیری و این رو گفتم چون فردا می خوای بری سراغ این که دیگه چه زبان های برنامه نویسی ایی تو زمینه وجود داره و این که زبان های دیگه چه قابلیت های دیگه ایی دارن و یا اینکه می خوای در مورد جدیدترین خبر های موجود تو رشته ایی رو که داری کار می کنی رو بخونی اون وقت با چنین مسایلی باید دست و پنجه نرم کنی . از همین کلمه ایی که به معنای مقیاس پذیری هستش می تونی شروع کنی و خیلی چیز های دیگه ایی از توی این گلمه در بیاری . موفق و پیروز باشی .
جهانی که در ان زندگی می کنیم بدل نامرغوب ان چیزی است که باید باشد
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....