در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

مصطفی باقری

انتخاب یک مسیر درست در حوزه نرم افزار

سلام به همه دوستان در حوزه نرم افزار

من مدت زیادی نیست که تو حوزه نرم افزار به صورت حرفه ای قعالیت می کنم و یک سوال خیلی مهم دارم تا بتونم یک مسیر درست برای خودم انتخاب کنم و تو این مسیر تجربیات شما دوستان خیلی به من کمک خواهد کرد

من آدمی هستم که دوست دارم همه چیز رو یاد بگیرم وب ، اندروید ، IOT ، برنامه نویسی تلگرام و .... هر چیزی که باهاش حاال کنم

از هر کودومش یه مقدار یاد میگیرم یه پروژه دموی الکی واسه خودم میزنم بعد ولش می کنم میرم بعدیش

و متاسفانه اونقدر هم وقت ندارم بشینم کامل همشو یاد بگیرم به خاطر سن (29 سال)

حالا سوال من اینه

راه درست کودومه ؟

1- از هر چیزی یک مقدار بلد باشی

2- یک چیز در یک چهارچوب مشخص رو تا تهش بلد باشی

مثال : اندوید کار حرفه ای - بک اند کار حرفه ای دات نت - طراح و معمار نرم افزار فقط

------------

هدف من در آینده شغلی

بتونم یک تیم رو مدیریت کنم برای پیش بردن یک پروژه بزرگ

یعنی دیگه خودم کد نزنم و بتونم هد تیم باشم

------------------

نمیخوام بعد از کلی چیز میز یاد گرفتن تو سن 40 سالگی بگم کاش فقط میرفتم دنیال این

یکی از دوستان با تجربه به من پیشنهاد داد که فقط معماری نرم افزار و طراحی اون رو بخونم و برای این مساله وقت بزارم و در مورد دیزاین پترن ها و روش های طراحی وقت بزارم

ولی چون برای شروع جذابیتی برام نداره دوست دارم کارهایی که زود نتیجه ازش میشه گرفت رو انجام بدم

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارن تو این زمینه منو راهنمایی کنند

ممنون

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....