در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

hamideh smi

فیلترینگ تلگرام در آینده ای نه چندان دووور.....

با سلام خدمت شما دوستان عزیز مجموعه توسینسو ضمن تبریک سال جدید میخواستم اینجا چندتا مسئله رو مطرح کنم.حتما خیلی از شما شنیدید که قرار هست تلگرام فیلتر بشه خب قبلا هم در مورد این موضوع در Tosinso پست هایی منتشر شده ولی سوال بنده این هست که به نظر شما بعد فیلترینگ تلگرام بهتره که از چه پیام رسانی استفاده بشه باتوجه به اینکه خب پیام رسان ملی هم که مطرح شده اصلا امنیت درست و حسابی نداره و تا به حال چندین باااار هک شده خیلی رااااحت....

به نظرتون whats app یا سایر پیام رسان ها چطور هستند؟؟؟ (از نظر امنیتی ، کیفیت و...)

من شنیدم که گویا ایندفعه قرار هست به گونه ای تلگرام رو فیلتر کنند که حتی با فیلتر شکن هم نشه کاری کرد.یعنی کلا فیلترشکن ها رو هم میخوان خنثی کنند.(گویا این تو بمیری دیگه از اون تو بمیری ها نیست..خخخ)

حالا نمیدونم این موضوع تا چه حد صحت داره ولی باید به فکر چاره و جایگزین بوود....

(البته ببینید بنده اصلا آدمی نیستم که از تولید ملی حمایت نکنم و بخوام ممانعت کنم ازاستفاده از یک محصول ایرانی ولی همه میدونن که تلگرام خب امنیت خیلی خوبی داره و به راحتی اطلاعات کاربرانش رو افشا نمیکنه یا به کسی نمیده و اینکه زیرساخت مناسبی داره ولی من فکر میکنم راجع به این پیام رسان ملی که این روزها خیلی براش تبلیغ میکنن اصلا زیرساخت مناسبی در نظر گرفته نشده و جدا از امنیتش حالا فرض میکنیم اصلا هک اینا هم نمیشه ، در ایران باتوجه به مسائل مختلفی که وجود داره یک سازمان میتونه به راحتی به یک سازمان دیگه پول بده و اطلاعاتی که بخواد رو بدست بیاره..درست نمیگم؟؟)

به نظرم این بحث شاید بتونه یک مقدار اطلاعات افراد رو برای استفاده از پیامرسان جایگزین تلگرام بیشتر کنه و آگاهمون کنه....

خوشحال میشم دوستان نظرشون رو مطرح کنند و اگر راجع به سایر پیام رسان ها اطلاعات کافی دارند ، اطلاعاتشون رو با ما به اشتراک بگذارند.

• کسی پیام رسان جدیدی کشف نکرده؟؟؟؟؟؟؟عایا؟؟؟؟
#پیامرسانهای_اجتماعی #شبکه_های_اجتماعی #فیلترینگ_تلگرام #از_چه_پیام_رسانی_استفاده_کنیم؟ #پیامرسان_جایگزین_تلگرام #امنیت_پیام_رسان_سروش
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

جلوی فیلترشکن ها رو نمیتونن بگیرن

من از تلگرام استفاده می کنم و خواهم کرد

اگه جلوی فیلترشکن ها رو هم بگیرن تکنولوژی BlockChain هست اینو دیگه نمیتونن کاریش بکنن ...

AMIRHOSSEIN KARIMPOUR

هر وقت آقایون که فریم عینک هاشونم ساخت خارج اونو تونستن ایرانی کنن میام از برنامه های ایرانی استفاده میکنم

** Update, Backup & Security رمز موفقیت ادمین و پایداری شبکه **

به نام خدا - اپلیکیشن توسینسو که به زودی رونمایی میشه ^_^

یا میشه یا باید بشه.

سلام

لطفاً در صورت امکان توضیح مختصر و مفیدی در خصوص اپلیکیشن توسینسو بدید.

ممنون.

اگر کسی خوبی های تو را فراموش کرد، تو خوب بودن را فراموش نکن. Telegram Channel :@DevExpress_Farsi
حسام رسولیان

واتساپ - سیگنال

به زودی farshid642 با توضیح کامل ارائه میشه

یا میشه یا باید بشه.
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....