در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

Isaac

کپی با سی شارپ از فلش

با سلام خدمت استادان بزرگ من یه سوال داشتم اینکه چگونه با سی شارپ یک برنامه بنویسیم به محضی که یک USBبه کامپیتر وصل کردیم تمام اطلاعات فلش رو بدون پیغام امنیتی داخل کامپیوتر کپی بکنه

ممنون

#آموزش_سی_شارپ #کپی_با_سی_شارپ #سی_شارپ
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh

سلام

اگر حضور ذهن داشته باشم این برنامه موجوده و دیدمش

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
Isaac

میشه زحمت بکشید اگه تونستید لینکش رو بزارید اخه من تازه ثبت نام کردم نمیدونم چی به چیه ممنون میشم اگه بزارید.

rasool danesh

برنامه نویسی شده نیست . من یک نرم افزار آماده رو توی این زمینه دیدم که در زیر لینکش رو میگذارم

USB Hidden copier

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
Isaac

اخه دوست داشتم خودم بنویسم به هر حال ممنونم تشکر

rasool danesh

من عرض نکردم شما ننویسین

فقط اینو معرفی کردم که شاید بتونه براتون الهام بخش باشه و ازش ایده بگیرین و کمکتون کنه

معمولا توی دنیای it برای هر کاری چند تا نرم افزار داریم شما هم یکی برای همین کار بنویس و اینجا بگذارین تا ما هم استفاده کنیم. البته ایرادات این یکی رو بگیرین و ازین کاملتر و بهتر بنویسین

این پست توسط rasool1 در تاریخ پنجشنبه, 17 اسفند 1396 حذف شده است.

دلیل: پست فاقد محتوای فنی است ما در سایت برای تشکر از گزینه "پسندیدم" استفاده میکنیم

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....