در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

alien_coder

بهترین ide برای اندروید(android studio vs eclipse)

سلام دوستان من تو ide های اندروید فقط این 2 تارو قبول دارم سعی کردم اینجا بزارم درموردش بحث کنین تا نتیجه ای که میگیرم بروز باشه

#برنامه_نویسی_جاوا_در_اکلیپس #اندروید_استودیو #کار_با_اندروید_استودیو #برنامه_نویسی_اندروید #برنامه_نویسی_اندروید_در_اکلیپس #محیط_های_برنامه_نویسی_اندروید
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

با سلام

ببینید مسلما وقتی خود گوگل مقاله ایی تحت عنوان مهاجرت از اکلیپس به اندروید استادیو رو عنوان می کنه

خیلی بهتره که ما هم طبق اخرین بروزرسانی های گوگل پیش بریم من خودم با اکلیپس کار کار می کردم به محض دیدن مقاله ایی که درسایت developer.google رو مطالعه کردم تصمیم گرفتم اکلیپس و کنار بزارم

تفاوت هایی که من دیدم و مطالعه کردم :

1- وجود سیستمی با نام gradle که مدیریت کامل ساخت یا همون بیلد کردن پروژه رو در اختیار ما میزاره

2-اندروید استدیو حالت اسپلیت لایو و کد و داره اما اکلیپس در یک لحظه یا کد رو میبیند یا layout یا همون رابط کاربری رو

3-اندریود استدیو بهتر از قابلیت refactoring پشتیبانی می کنه منظورم همون تغییر نام یک متد هست

4-اکلپیس یک رابطه متن بازه که ما پکیج adt پلاگین و بهش معرفی می کنیم ولی اندریود استدیو خیلی راحت تره توی بحث راه اندازی اولیه

5- طراحی رابط با وجود پروفایل های از پیش تعریف شده در اندروید استدیو راحت تر هست

سلام من خودم از محصولات jetbrains خیلی استفاده می کنم توی سی شارپ از ریشارپر و توی جاوا از intellij برای برنامه نویسی اندروید هم از intellij استفاده کردم. دلیل استفاده از این محصولات به خاطر این هست که با کلید های میانبری و امکانات کد نویسی خوبی که در اختیار میذاره خیلی کمک می کنه. اندروید استودیو هم چون همون intellij سفارشی شده است از اندروید استودیو استفاده می کنم. به نظرم همه امکاناتی رو که میخوام در اختیار میذاره.

سرنوشت ما با افکارمان تغییر می کند؛ اگر افکارمان همیشه مطابق با خواسته هایمان باشند، همان چیزی می شویم که آرزو داریم و همان کاری را می کنیم که می خواهیم
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....