it_robot

بی انگیزگی

با سلام به دوستان عزیز در itpro
بنده در یک شرکتی به عنوان طراح سایت و پشتیبان سایت مشغول به کار بودم . حدود چند ماه. و بعد دیدم خلاف وعده های شرکت حقوق توافق شده به من پرداخت نشد(یک چهارم آن حقوق! پرداخت شد که شرکت توان مالی نداره!) و کار هم یک کار روتین بود و حس بدی به من میداد الان از اون شرکت بیرون اومدم.
من قبل از ورود به این شرکت خیلی انگیزه داشتم واسه برنامه نویسی و مسائل مربوط به IOT و شبکه.
ولی بعد از بیرون اومدن از شرکت و مشکلات با اون مدیر مثلا شرکت الان انگیزه خودمو از دست دادم و حس میکنم هدفی که داشتم برام بی رنگ شده.
حتی به سایت ای تی پرو هم زیاد سر میزدم و از مطالب دوستان زیاد استفاده میکردم.
ولی الان واقعا هدف دارم ولی نمیدونم اون انگیزهه برام نیست .مسیرم و میدونم ولی انگیزمو گم کردم. هدفمم برنامه نویسی و ورود به بحث IOT هست. که خوشبختانه توی اسن سایت هم آموزشش هست.
دوستان با تجربه شما چطور با مشکلاتتون روبرو میشین و انگیزه خودتون رو حفظ میکنین؟؟؟اینکه کار مورد علاقتونو پیدا کنین؟در زمان بیکاری چی میکنین که سرپا باشین؟

تاکید میکنم ک میدونم هدف چیه. چی از این دنیا می خام ولی نمیدونم اینکه پاشم راهشو برم انگار نمیتونم بلند شم! نمی دونم چجور بگم... حس بدی دارم ک انگار دیگه برام دست نیافتنی شده! شاید تجارب و سختی کشیدن های دوستان کمک کننده باشن.

#بی_انگیزه_شدن #بی_انگیزه_بودن #بی_انگیزگی
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
من بشخصه ميام راه هاي جديد رو تست ميكنم پروژه هاي جديد كه حتي كسي درخواست نداده اجرا ميكنم با اينا اما حتما برويد سر يك كار يا پاره وقت يا تمام وقت و سعي كنيد پروژه ها و ابداعات جديد انجام دهيد كه كسي انجام نداده
ادموند هیلاری اولین فاتح اورست پس از تلاشهای ناموفق برای صعود رو به اورست گفت: "برمیگردم و تو را فتح می کنم تو کوهی و نمیتوانی رشد کنی اما من انسان و میتوانم!" او در 1953 اورست را فتح کرد
rasool danesh
سلام
دوست عزیز شما هر چی داری و هر انگیزه و توانایی رو که داری هر کاری که می تونی انجام بدی و قراره انجام بدی و اونی که قراره به شما کمک کنه خوده خودت هستی
الان تنها چیز و تنها کسی که در مقابلت ایستاده و نمیزاره به هدفت برسی خوده خودت هستی و تنها چیزی که می تونه کمکت کنه اینه که پا روی خودت بزاری و با تنبلی و توجیهات که فقط خودت رو باهاش خوش کنی دست برداری
پیشنهاد میدم . چند روزی برین مسافرت. مسافرتی که از همه چی دور باشین و حتی اگر میتونید گوشی موبایل و هر چیزی که ارتباطی به محیط الان رو داره کنار بزارین اگر شده فقط برای 2یا 3روز بهتون قول میدم که ریست میشین
اگر مقدور نیست 1 روز گوشی و اینترنت رو کامیپوتر و .... همه رو بزارین کنار و بعد از ظهر اون روز رو تمام وقت در استخر بگذرونید و فکرتون رو از هر چیزی خالی کنید
شاید بعد از این رلکس کردن بتونید درست فکر کنید و اول خط بایستین...
خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
mehrdad2014
با سلام
معمولا اکثر افرادی که به حقوق های خوب و موقعیت شغلی در این رشته می رسند در راه رسیدن به این حقوق و شغل خیلی چیزها را فدا کرده اند، یکی اینکه ممکن برای کسب تجربه در جایی حتی با حقوق پایین تر کار کنیم و این از سر علاقه به این کار و هدفی بود که داریم ولی بعدش که تجربیاتمون زیاد می شد مطمئن می شدیم در جاهای بهتری موقعیت کاری خواهیم داشت
دوم زمان ، اکثر این افراد زمان زیادی را برای مطالعه یا انجام دادن مواردی برای تست و یادگیری اعم از شبکه و برنامه نویسی گذاشته اند
وقتی شما الان در حال حاضر در یک سطحی هستید و یک سال بعد در سطح خیلی بالاتری باشید مطمئنا به هدفتان خواهید رسید
توصیه من به شما این هست که در یک جای قوی حتی با حقوق پایین، مدتی کار کنید تا از لحاظ اعتماد به نفس و مهارت به سطح بالایی برسید و همزمان این ویدیوهایی که استادان Itpro تولید می کنند را ببینید
موفق باشید
احسان سپهری
اینا همش تجزبه اس دوست عزیز . قطعا پیروزی بعد شکست شیرین تره !
همیشه دیگران دیگرانند و تو تو هستی . نه هیچ وقت دیگران مثل تو میشن و نه هیچ وقت تو مثل دیگران . پس قدر زندگیـتـو رو بـدون چـون این زندگی مخصـوص تـویـه.
رومینا حماطی
دوست عزیز
نتیجه کار روتین همینه و خیلی از ما خواسته یا ناخواسته گرفتارش میشیم.
یه پیشنهاد جذاب دارم
انیمیشن کوتاه inner working ببینید . امیدوارم با دیدنش انگیزتون بیدار بشه.

هنر به اشتراک گذاری مطالب مفید را یاد بگیریم وبسایت من Arech.ir
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....