ابوالفضل احمدی

پنل مدیریت سایت

سلام دوستان گرامی
من با دانشی که خودم داشتم و البته با کمک دوستان در انجمن تونستم یه پنل مدیریت به شکل زیر درست کنم که با c# , html5,js,css نوشتم و رسپانسیو هست حالا به نظر شما کارم با asp.netmvc ادامه بدم و یا همون Asp.net ادامه بدم و نظرتون درباره این پنل چیه

پنل مدیریت سایت

#مقایسه_cms_های_رایگان #پنل
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حسین احمدی
سلام و عرض ادب، پنل طراحی شده زیباست به نظرم و معلومه که روش کار شده، البته پنل های آماده ای هم هستند مثل Metronics که قابلیت ها و امکانات قوق العاده ای دارن و البته راست به چپ هم پشتیبانی می کنن. در مورد ادامه کار به نظرم با MVC شروع کنید، ساختار کدهای نوشته شده داخل MVC نسبت به Web Forms بسیار با قاعده تر و منظم تر هست و کسی که با MVC کار کرده باشه دیگه به هیچ عنوان سمت Web Form نمیره!
لطفاً سوال خود را در انجمن مطرح کنید، به سوالات در پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد
من هیچی از MVC بلد نیستم باید جیکار کنم
ابوالفضل احمدی - روستای پاقلات(فارس)
حسین احمدی
معمولاً وقتی دانشی از موضوعی نداریم باید مطالعه کنیم و یاد بگیریم دوست عزیز من. منابع زیادی هست، من کتاب APress Pro ASP.NET MVC رو توصیه می کنم مطالعه کنید و در کنار مطالعه شروع به نوشتن پنل مدیریتتون کنید.
لطفاً سوال خود را در انجمن مطرح کنید، به سوالات در پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....