حسین ابراهیمی

یادگیری شی گرایی با مثال پروژه انبارداری

سلام خدمت همه مهندسای عزیز ، من سعی دارم درک کنم تا در کجا ها و به چه صورتی می توانم از مبحث شی گرایی استفاده کنم . می خواستم منو راهنمایی کنید . فرض کنید یک پروژه ساده انبارداری می خواهیم ایجاد کنیم با چند نوع کالا و چند یوزر ، حالا در کحاها و به چه صورت می توانیم از شی گرایی استفاده کنیم؟

#آموزش_برنامه_نویسی_شئ_گرا #یادگیری_شی_گرایی_در_سی_شارپ #شیء_گرایی_در_سی_شارپ #پروژه_انبارداری_در_سی_شارپ #تحلیل_پروژه_انبارداری_در_سی_شارپ #آموزش_برنامه_نویسی_object_oriented #برنامه_نویسی_object_oriented_در_سی_شارپ
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.

سلام به شما Itpro ای عزیز.

ببینید شی گرایی یک مدل است که می توان کل دنیا و همه چیز را با آن مدل سازی کرد. به این شکل که هر چیزی یک سری رفتار ها و یک سری خصوصیات دارد. حالا توی بخشی که شما گفتید باید ببینید چه چیز هایی در یک سیستم انبارداری وجود دارد. برای مثال در انبار کالا وجود دارد که می تواند یک کلاس باشد. حال این کلاس کالا دارای خصوصیاتی مانند اسم و جنس و اندازه و وزن است. همچنین در انبار داری انباردار وجود دارد که می تواند یک کلاس باشد. که خصوصیاتی مانند نام و نام خانوادگی دارد و از طرفی هم می تواند اعمالی مانند ثبت کالا و یا تحویل کالا انجام دهد. حال شما با این مثال یک کلاس کالا دارید و یک کلاس انباردار. الان شما می توانید از این کلاس کالا با توجه به تعداد کالا ها بی نهایت شئ کالا بسازید و برای این که طبقه بندی کالا ها درست شود شما می توانید از یک کلاس دیگر برای دسته بندی کالاها استفاده کنید که کلاس دسته بندی کالاها شامل یک سری شئ کالا می باشد. همونطور که می بینید همه آیتم ها و موجودیت ها را می توان به صورت کلاس و شئ مدل کرد.

سرنوشت ما با افکارمان تغییر می کند؛ اگر افکارمان همیشه مطابق با خواسته هایمان باشند، همان چیزی می شویم که آرزو داریم و همان کاری را می کنیم که می خواهیم
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....