صادقیان

فروش نرم افزار

سلام دوستان خسته نباشید

بنده یه نرم افزار طراحی نمودم ومیخام فروشش رو شروع کنم در سطح کشوری آیا فروش این نرم افزار بدون ثبت نرم افزار مجاز است یا خیر ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید؟

#فروش_نرم_افزار #ثبت_نرم_افزار #نرم_افزار
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
rasool danesh

سلام

واسه فروش که فکر نمی کنم ایرادی پیش بیاد اما اگر کسی کپی کنه و بگه مال منه و بره از شما شکایت کنه شما نمی تونی اثبات کنی که مال شماست نه ایشون

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...
صادقیان

دوست عزیز برنامه OpenSource نیست . آیا با وجود فایل اجرایی برنامه یعنی فایلEXE امکان کرک کردن برنامه وجود دارد

rasool danesh

این همه نرم افزار کرک شده پس چیه؟

خیلی چیزا بلد نیستم ، کاش عمرم برای یادگیری کفایت میکرد، دارم به این نتیجه میرسم که توی این عمر کوتاه هر چیزی ارزش یادگیری نداره و فقط چیزای مهم رو باید آموخت...

سلام دوست عزیز

شما ابتدا باید نرم افزار خودتون در وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت کنید

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

برای فروش می تونی از مارکت های مختلفی آنلاین بعد ثبت نام محصول خودت به فروش بزاری اگه لازم بود معرفی می کنم

قبل فروش در معرف آن در خدماتی شهر خودتان دنبال مشتری از طریق خدمات کامپیوتری و غیره باش

ارسطو  عباسی

دوست عزیز

ثبت نرم افزار به چه معنی هستش؟

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....