حسین ابراهیمی

شیوه تمرین و یادگیری سی شارپ

سلام به همه دوستان ، من میخواستم از دوستان مشاوره بگیرم که چطوری من زبان برنامه نویسی سی شارش را کار کنم و یاد بگیرم ، من با زبان های برنامه نویسی (++c)آشنایی دارم حتی در مورد سی شارپ هم کمی کار کرده ام و با قسمت های مختلفش یک آشنایی هایی دارم. الان من می خواهم تا دو سه ماه دیگه بتوانم با ی شارپ برنامه های کاربردی را راه اندازی بکنم از دیتابیس ها استفاده کنم و در نهایت بهه طور کامل به مباحث مختلف در سی شارپ تسلط پیدا کنم. من الان یک سری فیلم آموزشی از این پروژه محور ها دارم یک کتاب تالیف جان شارپ و ترجمه احمد پهلوان تفتی و اینترنت هم که هست. می خواستم با یک کتاب زبان اصلی شروع کنم ولی دوباره تصمیم گرفتم با ترجمه شده ها پیش برم .الان از دوستان می خواهم تجربیات خودشون رو با من به اشتراک بگذارند که چطور مطالعه و تمرین کنم . آیا تا دو سه ماه دیگه میشه به این آمادگی نسبی رسید؟

#شروع_برنامه_نویسی_سی_شارپ #چگونه_یک_برنامه_نویس_حرفه_ای_بشویم #یادگیری_زبان_برنامه_نویسی_سی_شارپ #تمرین__سی_شارپ #اصول_یادگیری_زبان_سی_شارپ
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
سلام
با فیلمهای همین سایت که توسط مهندس احمدی تهیه شده شروع کن و در ضمن شروع به کد نویسی هم کن اگر به مشکل خودری همنیجا بپرس اساتید جواب می دهند
(حتما کدنویسی را انجام بده )
هرشروعي پاياني دارد وزمان کوچ نزديک است (نهج البلاغه حکمت187)
سلام
شما برای این که بتونید توی برنامه نویسی موفق باشید باید کار کنید. آموزش و کتاب زمانی می تونه مفید باشه که به طور کاربردی ازش استفاده کنید. باید هر روز کد بزنید و هر روز مطلب جدیدی رو یاد بگیرید تا ذهنتون به مباحث سی شارپ عادت کنه. اگه توی تیم های برنامه نویسی باشید پیشرفتتون خیلی بیشتر میشه
سرنوشت ما با افکارمان تغییر می کند؛ اگر افکارمان همیشه مطابق با خواسته هایمان باشند، همان چیزی می شویم که آرزو داریم و همان کاری را می کنیم که می خواهیم
سپاس از دوستان
مشکل همینه که خیلی وقت ها پروژه خاصی ندارم که بخواهم کدی براش بزنم یا شاید بعضی وقت ها از شروع بعضی پروژه ها می ترسم
به نظر شما سایتی هست که پروژه هایی پیشنهاد داده باشه/؟

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....