ارسطو  عباسی

برنامه Universal

آینده برنامه های یونیورسال مایکروسافت را چطور می بینید؟
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
حسین احمدی
سلام ارسطو جان، یه موضوعی که هست کلاً نمیشه مایکروسافت رو پیش بینی کرد، الان مایکروسافت تو زمینه موبایل خیلی ضعیف عمل کرده و واقعاً در مقابل آندروید و IOS نمیشه جایگاهی براش در نظر گرفت. از اون طرف برنامه ریزی های زیادی بر روی Windows 10 شروع شده که یکی از بخش های اصلی اون Universal App ها هستند، ویژگی فوق العاده جالبه، اما به نظرم هنوز توسعه دهنده ها اونجوری که باید برای نوشتن برنامه ها رو بستر UWP قانع نشدن و خیلی از برنامه هایی که برای Android و IOS ارائه شدن هنوز جای خالیشون رو WinPhone احساس میشه. باید دید مایکروسافت چه برنامه هایی برای گسترش WinPhone داره، اما چشم انداز مثبتی تو این زمینه نمیشه براش متصور بود. من خودم هم با IOS کار کردم، هم با Android و هم WinPhone، اما محیط WinPhone واقعاً کسل کنندست و به نظرم در حال حاضر تنها افرادی به سمتش میرن که قصد دارن رو پلتفرم موبایل ویندوز یا همون Universal App کار برنامه نویسی انجام بدن.
لطفاً سوال خود را در انجمن مطرح کنید، به سوالات در پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....