در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

نیوشا خیرخواه

بیایید با یکدیگر اندروید یاد بگیریم...

android tutorial

سلام. عنوان مطلب گویای همه چیز هست. اصولن علاقه ای به مقدمه چینی و بحث های حاشیه ای ندارم، برای همین سریع به سراغ اصل مطلب می روم.

**اندروید از کجا آمد...؟ **

در سال 2005 اندروید توسط گوگل ابداع شد. ولی در آن زمان مورد استقبال عده ی زیادی از مردم قرار نگرفت، زیرا گوگل هنوز وارد دنیای موبایل نشده بود. با معرفی نخستین تلفن اندرویدی توسط گوگل (G1)، پیشرفتی سریع رخداد که آغازگر تولد یک رویداد عظیم بود. رویدادی که هم اکنون شاهد آن هستیم...

**چرا برنامه نویسی اندروید را یاد بگیرم...؟

**چرا یاد نگیری؟!

اگر میخواهی اپلیکیشنت در دسترس میلیون ها کاربر در سراسر دنیا قرار گیرد...

اگر می خواهی به محض تمام شدن و آزمایش برنامه ای که نوشته ای، آن را منتشر کنی...

یا اگر قصد برنامه نویسی در یک محیط آزاد را داری...

در این صورت این سوال بسیار بی جا خواهد بود. شما جواب آن را خودت می دانی!!

اگر هنوز هم برای یادگیری تردید داری... با من همراه شو. امیدوارم این تردید به زودی از بین برود!

**چگونه اپلیکیشن خود را به اشتراک بگذارم...؟

**باور کنید یا نه طبق آمار تحلیلگران، تعداد ابزارهای فعال اندرویدی بیشتر از مجموع کل ابزارهایی است که از سیستم عامل های دیگر پشتیبانی می کنند. (البته قبول دارم که باور آمارها اصولن کار سختی است، ولی در این یک مورد، با تضمین من، این را بپذیرید!)

بازارهای زیادی هستند که شما می توانید به کمک آنها اپلیکیشن خود را به راحتی در دستان کاربران (البته به طور دقیق تر در دستگاه های کاربران) قرار دهید. جمله ام را با بازار شروع کردم... بله! "بازار" تنها یکی از آنهاست...

/به اندازه کافی در دشت های اطراف اندروید قدم زدیم. بهتر است سری هم به خود مزرعه ی "اندروید" بزنیم!!

/

**برای این که بتوانم از این آموزش استفاده کنم، چه باید بدانم...؟

**در آموزشی که من در نظر گرفته ام، من مدرس نیستم! من دانشجو ام. من می خواهم اندروید یاد بگیرم. شما هم می خواهید اندروید یاد بگیرید. هیچ کدام از ما "دانای کل" نیستیم. ما با هم یاد می گیریم. با هم در پی اندروید می رویم و تجربیات و دانسته هایمان را با هم به قول خارچی ها، شِیر(share!!) می کنیم. البته من به عنوان شاگردِ ردیفِ اول نشینِ کلاس(!)، در هر جلسه مباحث جلسه ی بعد را تعیین می کنم. در حقیقت نقشه با من... اجرا با ما...

برای یادگیری اندروید و برای این که بتوانیم یک اپلیکیشن خفنِ بازارپسند تولید کنیم، باید جاوا و XML بلد باشیم. دوستانی که بلدند که خوش به سعادتشان، ولی آنهایی که بلد نیستند، آنها هم خوش به سعادتشان. چون قرار است با هم یاد بگیریم.

خلاصه ی کلام، اگر بخواهم پاسخ این سوال را کوتاه بدهم:

*اگر با برنامه نویسی آشنایی داری، اگر ایده های ناب برای تولید اپلیکیشن های خفن داری، اگر دنبال یادگیری یک زبان برنامه نویسی پر کاربرد و پر درآمدی...

همه ی آنچه باید بدانی را می دانی... به کلاس ما خوش آمدی :)*

کلاس ما هنوز شروع نشده. چرا؟ چون کلاس ما باید چند نفره باشد. و الان فقط یک نفر دارد... من.

دوستانی که علاقه مند به یادگیری اند و از این روش آموختن گروهی لذت می برند، من منتظرم که به من ملحق بشوید. با هفته ای یک روز شروع می کنیم. مهم نیست چقدر طول می کشد. ما میخواهیم برنامه نویسی یاد بگیریم و یادگیری برنامه نویسی باید توام با لذت باشد و چه چیزی لذت بخش تر از یک کلاس گروهی بدون استاد....

join me ;)

منتظر نظرات شما هستم.

------------------

/نیوشا خیرخواه

13 مرداد 1395/

پس نوشت: نمی دانم مشکل از من است یا از سیستم نوشتاری سایت... به هرحال شما نوشته های بین * ها را BOLD و نوشته های بین / ها را ITALIC ببینید!! :| :-"

#آموزش_برنامه_نویسی #اندروید
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
khalaj_90@yahoo.com

سلام خانم خیرخواه

بنده اصلا از اندروید چیزی نمیدونم

خوشحال شدم که یکی هم به فکر ما شد و این اندروید رو به ما یاد بده

حالا باید چه کار کنم؟

البته برای روز اول

الماس با تراش و انسان با تلاش است که ارزشمند می شود.
وریا جواهری

با سلام و خسته نباشین

مرسی از پستتون.امیدوارم کسایی که به برنامه نویسی اندروید علاقه دارن به شما بپیوندن. بنده خودم کارم شبکه هتسش وگرنه می پیوستم! ولی از دوستای برنامه نویسم دعوت می کنم که این جمع رو ازدیاد ببخشن.

خواستم این مورد کوچیک رو اصلاح کنین : گوگل اندروید رو ابداع نکرد بلکه اونو سال 2005 از یه شرکت دیگه خریداری کرد.اسم شرکت اندروید بود، گوگل هم اون رو سال 2007 علنی کرد. اینم برا اطلاعات بیشتر

هیچ لذتی بالاتر از برنامه نویسی نیست !

مخصوصا وقتی پای زبان جاوا درمیان است.

D:

http://mrfarhad.ir
soheil One

برای شروع آموزش من هم هستم.

اگه جا نزنی، هنوزم یه شانس دیگه داری...
محمد نصیری

بسم الله ... خانم خیرخواه به نظرم بهتره شروع کنید ، خودکار دوستان علاقه مند میشن ... هیچوقت منتظر نباشید که اول Follower باشه و بعد شروع کنیم ، به امید خدا با قدرت که شروع کنید و انرژی بزارید روش خودکار کاربرها میان و علاقه مند میشن ...

توسینسو آینده دنیا رو میسازه ... اگر تو هم بهش پیوند بخوری ... شروع کن یاد بده هر چیزی که بلدی رو ... دنیا همینجور تغییر می کنه
امیر مرادی

استارت زیبایی زدید

برنامه نویسی واقعا لذت بخشه

چی بهتر از برنامه نویسی اندروید که الان دنیای فناوری با گوشی موبایل تطبیق شده.

با کمی همت هم میشه لذت برنامه نویسی رو چشید و هم درآمد زایی کرد.

توی مارکت ها و آمار دانلود بعضی اپ های پولی رو ببینید و با چند تا ضرب و منها میشه درآمدشون از فروش اون نرم افزار رو محاسبه کرد.این یه مثال بود از دریایه بیرانه تجارت الکترونیک.

موفق و پایدار باشید

توکل،امید،تلاش رمز موفقیت
فرشاد

سلام

منم هستم!

ایده‌ی خیلی خوبیه.

من به تازگی یادگیری اندروید رو شروع کردم، اگه بشه همه با هم یاد بگیریم خیلی بهتره!

Bahar_Gh

سلام

منم هستم

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....