در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

سید احمد  توسلی

چه زبان برنامه نویسی را برا اوقات فراغت یاد بگیریم؟

سلام ، کدوم سورس برنامه نویسی بهتره و سرگرم کننده تر ... چون اوقات فراغت زیادی پیدا کردم ... میخوام وقتمو پر کنم

لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
Alirezazarei

پيشنهاد من در اين زمونه اگر در ايرانيد دوره تخصصي android اگر خارج از كشوريد دوره تخصصي برنامه نويسي واسه IOS

prober

برنامه نویسی وب با html و css و jquery و در نهایت زبان php که به نسبت asp خیلی راحت تر هست و می تونید شروع کنید و خیلی زود به جاهای خوبی برسید و حداقل توی ایام فراغتتون یه وب سایت برای خودتون ایجاد کنید . حالا میتونه یه صفحه وب معرفی شما و توانمندی هاتون باشه برای زمانی که میخواین خودتون رو به کسی یا شرکتی معرفی کنید وب سایت شخصی خوبه و یا یه وب سایت داشته باشین برای ثبت آموخته هاتون و یا فروش محصولاتی که می تونید تولید کنید.

کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
soheil One

سلام . برای اینکه دنبال برنامه نویسی بری باید چند المان رو در نظر بگیری.

1. هیچ زبان برنامه نویسی در ابتدا آسون و راحت نیست!( ممکنه زود دلتو زنه و به نتیجه نرسی . پس باید صبر داشته باشی )

2. احتیاج به مقداری منطق برنامه نویسی و ریاضیات

3. برای چی میخوای برنامه نویسی یاد بگیری؟ ( انتخاب حوزه برنامه نویسی، تحت وب،تحت سیستم عامل و .... )

بعد اینکه هدفتو مشخص کردی میتونی زبان برنامه نویسی تو انتخاب کنی و در مرحله بعد وارد بحث آموزشش بشی. بهترین رفرنس ها تو اینترنت وجود داره . آموزش گاه های مجازیفیلم مطالب سایت و ..... که میتونی از این طریق یاد بگیری ولی خیلی ها به این تفکر پایبند هستند که حتما باید به صورت فیزیکی تو کلاس حاضر بشن و مطلب رو یاد بگیرن.

به شما زبان خاصی رو معرفی نمیکنم ولی اینو بهتون میگم که باید در ابتدا هدفتو مشخص کن. ببین تو چه زمینه ایی میخوایی وارد بشی.

یا حق

اگه جا نزنی، هنوزم یه شانس دیگه داری...

سلام

بیشتر راهنمایی کن

ویندوز؟؟

اندروید؟؟

وب؟؟؟

نرم افزار ؟؟؟

بازی؟؟؟

در دنیا از سه آهنگ می هراسم : صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ( کورش کبیر )
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره تابستانه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....