میلاد فشی

شما جز کدوم دسته از برنامه نویس ها هستید!؟

تست روانشناسی جالب : شما با پاسخ دادن به این 12 سوال میتونید بهتر خودتون رو بشناسید و بدونید چه طور برنامه نویسی هستید.برای مثال تست شخصیت برنامه نویسی ام ( programmer personality type ) این شد : PLSB یعنی من بیشتر Planner هستم.یعنی شاید کند باشم.ولی معمولا بهترین راه حل رو پیدا میکنم. و حرف دوم هم مخفف Low level هستش.یعنی من بیشتر به برنامه نویسی سطح پایین علاقه دارم. .منظور از S هم You work best in a Solo situation .یعنی هرچند اجتماعی هستم.ولی کدزنی به تنهایی رو ترجیح میدم.منظور از B هم اینه "You are a liBeral programmer".منظورش اینه من در غید وبند سنت ها نیستم.و طوری کد میزنم که کد خوانا باشه و Reliability داشته باشه.البته من ترجمه ام آزاد بود.و شاید منظور تست از PLSB دقیقا این نباشه.ولی برداشت من از ترجمه متن این بود.ازخودتون تست بگیرید.ونتیجه تست خودتون رو اینجا بزارید.
آدرس Programmer Personality Test

#تجربیات_برنامه_نویسی_حرفه_ای #شما_چجور_برنامه_نویسی_هستید #انتخاب_زبان_برنامه_نویسی #شناسایی_شخصیت_برنامه_نویس_ها #تست_شخصیت_برنامه_نویس #روانشناسی_برنامه_نویس_ها #شخصیت_برنامه_نویس
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
من تستم شد PLTB
P و L و B رو که بالا گفتن
T هم یعنی خوب بودن در کار تیمی
البته خودم بیشتر برای ایده گرفتن و رفع اشکال به کار تیمی علاقه مندم نه همکاری !!!
جالب بود من DHSB شدم
در دنیا از سه آهنگ می هراسم : صدای کودکی از بی مادری ، صدای عاشقی از جدایی و صدای مجرمی از بی گناهی ( کورش کبیر )
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....