در توسینسو تدریس کنید

و

با دانش خود درآمد کسب کنید

کبوتر حرم

انتخاب بین برنامه نویسی وب ، اندروید و نرم افزار

سلام من به برنامه نویسی وب و نرم افزار و اندروید علاقه دارم و هیچگونه اطلاعاتی از آن ندارم لطفا راهنمایی بفرمایید از کجا و جگونه شروع کنم و اینکه به نظر شما با توجه به قانون کپی رایت چقدر می توان به آینده درآمدزا بودن آن امیدوار بود و به عنوان یک شغل از آن استفاده کرد ؟سپاسگذارم

#کدام_زبان_برنامه_نویسی_بهتره #برنامه_نویسی_رو_از_کجا_شروع_کنم #بازار_کار_برنامه_نویسی_و_شبکه #چه_زبان_برنامه_نویسی_را_یاد_بگیریم #بازار_کار_برنامه_نویسی #چه_زبان_برنامه_نویسی_رو_انتخاب_کنم #چگونه_برنامه_نویسی_را_شروع_کنیم #انتخاب_برنامه_نویسی_اندروید_یا_وب #برنامه_نویسی_اندروید_یا_وب
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
mahdikhanzadi

برنامه نویسی اندروید قابل اتکا نیست , همونطور که اول سیستم های تحت جاوا اومد و بعدش سیمبین و بادا و ... و همه رفتن! اندروید هم در اینده یا نچندان دور میره و سیستم عامل های قویتر جای اون رو میگیرن. ماکروسافت برنامه های گسترده ای داره که اگه ویندوز گسترش پیدا کنه اندروید حرفی برای گفتن نخواهد داشت!!!! البته گوگل هم به راحتی کنار نمیکشه و برنامه داره.

در کل اگه میخواید اندروید یاد بگیرید به بازار کار فکر نکنید چون تزلزل داره. ولی اگه جاوا یاد بگیرید خیلی عالیه چون میتونید اندروید و هرچیز دیگه ای رو دو صوت یاد بگیرید. پس به جاوا فکر کنید.

----------

برای بازار وب باید بگم که خیلی سریع داره رشد میکنه و بازارش داغه :-) تا چند سال اینده ایران خیلی نیاز به طراح وب سایت و مدیریت وب سایت داره! همین الانش دیجی کالا و .... این قبیل سایت ها دارن مثل علف رشد میکنن! که البته برنامه نویس وب هم نیازه تا اینا رو رشد بده.

---------

اگه میخواید اندروید یاد بگیرید اول باید مقداری به جاوا و مباحث اولیه اون مسلط بشید و بعد برید اندرید یاد بگیرید.

---------

برای اموزش توی وب نیاز دارید زبان های زیر رو یاد بگیرید که اگه ترتیبش رعایت بشه خوبه اما ترتیبش واجب نیست:

html

css

js

jquery

php

ممکنه بگید که اوووووو این همه زبان باید یاد بگیرم! باید بگم که خیلی راحته و توی چند ماه سریع یاد میگیرید و اوضاع کار دستتون میاد. اگه خوشتون نیومد میتونید کوچ کنید به زبان های دیگه :-)

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
از سرتاسر توسینسو
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره پاییزه می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....