رضا پدرام

مشاوره در انتخاب زبان برنامه نویسی سطح بالا برای یک پروژه بزرگ

با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
شرکت ما به عنوان یک واحد تولیدی قصد داره برای تطابق بیشتر صنعت خودش با نرم افزار های برنامه ریزی منابع سازمان خودش یک نرم افزار جامع erp تولید کنه که بتونه بخشهای مختلف از جمله حسابداری، انبار، توزیع،فروش،برنامه ریزی تولید، ارتباط با مشتری و سایر نیازهای یک erp رو ساپورت کنه، از اونجایی که هسته و دیتا بیس این نرم افزار عملاً در همه جا مثل crm ، ویپ ، وبسایت فروش و اتوماسیون اداری، حتی دیوایسهای مختلف مثل گوشی و بارکد خوان درگیر هست، میخواهیم به یک جمع بندی برسیم که بهترین و منطقی ترین راه از نظر شما متخصصان این حوزه چیست؟
عدم دانش بنده در حوزه برنامه نویسی اجازه نمیده در این حوزه اظهار نظر کنم، اما چیزی که بدیهیه ما دانشی مثل شرکت sap نداریم که زبان برنامه نویسی خاص مثل ABAP را تولید و گسترش بدیم.بنابراین از همه شما عزیزان خواستارم در این بحث شرکت بفرمایید.

#زبان_برنامه_نویسی #مشاوره #زبان_برنامه_نویسی_سطح_4 #شئ_گرا #زبان_برنامه_نویسی_سطح_بالا #برنامه_ریزی_منابع_سازمان
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
با سلام
این برنامه که شما در موردش صحبت میکنید خیلی جامعه و وسیع هستش پس مستلزم زمان و هزینه های زیادی برا برنامه نویسی و راه اندازی این سیستم می باشد به نظر من که اصلا به صرفا نیست از صفر تا صد را برنامه نویسی کنید بهتره که با کمی جستجو در این نوع نرم افزارها یک شرکتی که نرم افزاری شبیه به درخواست های شما دارد را پیدا کنید و از اونها بخواهین که نرم افزار را برای شما تغییرات مورد نیاز را اعمل کنند هم با هزینه کمتر و هم با زمان کمتری این کار صورت میگیرد ولی در کل اگر بخواهید در مورد زبان این برنامه ها بدونید اصولا با دو زبان #c و Asp نوشته میشوند با توجه به اینکه بخشی از این برنامه ها تحت وب اجرا می شود
پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....