رضا رشیدی

دفتر کار مجازی

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت تمامی مهندسین
دوستان من چند وقته کد نویسی الستیکس و استریسک رو شروع کردم به مطالعه کردن و تحقیق کردن در موردش و خیلی بهش علاقه مند شدم . با تحقیقاتی هم که کردم به یه سرنخ هایی رسیدم که یه تیم از برنامه نویسان شروع کردن روی این موضوع کار کردن و یه سیستمی رو پیاده سازی کردند تحت عنوان دفتر کار مجازی یا دفتر کار همراه که تمامی امکانات یک دفتر کار حقیقی و واقعی توی این سیستم پیاده سازی شده .
کسی اگر که از این سیستم و نحوه کارش اطلاعات داره خوشحال میشم ما رو هم در جریان بذاره .
#فکس_همراه #فکس_مجازی #دفتر_کار_مجازی #دفتر_کار_همراه
لذت یادگیری با توسینسو
به عنوان شخصی که مدت هاست از سایت توسینسو استفاده می کنم باید بگم که واقعاً یکی از بهترین مرجع ها برای ارتقاء دانش شخصی هست. دوره های سایت، راهکارها و مطالب، همگی عالی هستند.
mahdi_joy
دوستان با تحقیقاتی که کردم تونستم فقط در همین حد براتون اطلاعات بگیرم امیدوارم که مورد قبولتون باشه :
دفتر کار همراه یا دفتر کار مجازی چیست ؟
دفتر کار مجازی تمام زیر ساخت های کسب و کار شما را فراهم شده است . از این پس شما فقط به کسب کار خود بیاندیشید . یک دفتر کار برای مدیریت کسب کارتان , یک وب سایت برای معرفی کسب و کارتان , یک پنل ارسال پیام تلگرام و یک پنل ارسال SMS برای تبلیغ کسب و کارتان .
خوب , فقط کافیست شروع کنید ...

دفتر کار همراه یا دفتر کار مجازی برای چه افرادی مناسب است :
مراکز مشاوره که چندین مشاور در خارج از مرکز دارند.
افرادی که در حال راه اندازی یه کسب و کا ر جدید هستند.
افرادی که دستگاه های پر دردسر فکس ، آنها را خسته کرده.
افرادی که کار دومی دارند و اصلا نمی توانند دفتر کار داشته باشند.
افرادی که کار گاه و یا کارخانه ای در منطقه ای خارج از پوشش تلفن ثابت دارند.
افرادی که خارج از دفتر کار خود هستند و تماس های زیادی را از دست می دهند.
افرادی که از لحاظ اقتصادی نمی توانند یک دفتر کار را خریداری و یا حتی اجاره نمایند.
صاحبان سایت های اینترنتی که برای پاسخ گویی به مشتریانشان نیاز به تلفن ثابت دارند.
افرادی که تا حالا با شماره همراه خود کار می کردند و مشتریانشان به آنها بی اعتماد بودند.
شرکت هایی که نیازمند نمایندگی در استان های دیگر هستند و توانایی مالی خرید دفتر در شهرستان را ندارند.

فرهاد پاتی
این که خیلی عااااالیه ...
بعبارتی با داشتن این دستگاه کاملا از داشتن دفتر کار حقیقی بی نیاز می شیم
دوستانی که خریداری کردند مارو هم در جریان بذارن .
amirhashemi
دقیقا همینطور است

یکی از بستگان ما این دستگاه رو خریداری کردند . و خیلی از امکانات و قابلیت هاش تعریف می کردند . یکی از امکاناتی که نظر منو خیلی به خودش جلب کرد فکس همراه یا فکس مجازی دستگاه بود که می تونستی فکس ها رو روی موبایل بصورت PDF بگیری و همچنین ارسال کنی که آدمو از دردسر های دستگاه فکس نجات می داد .
shayanshamloo
با سلام و عرض ادب
دوستان , من شرکتی رو که این سرویس رو داره ارائه میده رو پیدا کردم برین توی سایتشون و با قابلیت های بیشتر دستگاه آشنا بشید .
دفتر کار مجازی
فرهاد پاتی
سلام جناب شاملوی عزیز
من با این شرکت تماس گرفتم و ازشون اطلاعات گرفتم . این دستگاه قابلیت های خیلی بیشتری نسبت به این مواردی که دوستان گفتند دارد .
prober
لطف می کنید موارد بیشترش رو نام ببرید
کسانی که عاشـق کیفیت اند بیشتر از کسانی که متخصص کیفیت اند باعث بهبود کیفیت می شوند. - پروفسور کندو- کتاب Human Motivation
saharnikoo
سلام جناب prober من هم رفتم توی سایتشون اطلاعات تکمیلی رو اونجا خوندم
امکانات دستگاه رو هم توی یه فایل PDF خوندم . که این هم لینک اون فایل PDF است : PDF

پاسخ شما
برای ارسال پاسخ خود وارد شوید.
تنظیمات حریم خصوصی
تائید صرفنظر

تو می تونی بهترین نتیجه رو تضمینی با بهترین های ایران بدست بیاری ، پس مقایسه کن و بعد خرید کن : فقط توی جشنواره بهاره می تونی امروز ارزونتر از فردا خرید کنی ....