بحث :: شرکت نرم افزاری؟
درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من

جهت دریافت مدرک با مراجعه به به این بخش و ورود به دوره مورد نظر، بر روی گزینه دریافت مدرک کلیک کرده، اطلاعات خود را تکمیل کنید تا پروسه صدور مدرک برای شما طی شود.

صدور مدرک تنها برای دوره هایی که به صورت کامل خریداری شده و قیمت آن ها بالای 100،000 تومان باشد انجام خواهد شد.

جشنواره تخفیف شگفت انگیز زمستانه توسینسو

تا سقف 70 درصد تخفیف + ترافیک نیم بها + پشتیبانی محصولات توسط اساتید + ارائه گواهینامه پایان دوره

تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

شرکت نرم افزاری؟

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
فراسورس
1394/09/16 09:49:51
سلام دوستان خسته نباشید بنده میخام شرکت ثبت کنم و مثل شرکت های گردو ولرد مجموعه نرم افزاری تولیدکنم وبفروشم ، سوالم اینه که این شرکت ها جدیدترین نرم افزارهارو ازکجا میارن و به صورت مجموعه نرم افزاری پکیج میکنن ، برای این کار چه چیزهایی لازمه ممنون میشم منو راهنمایی بفرمایید؟
منتظرجوابتونم
باتشکر
author
isaac
اسحاق احمدپور
38 ماه قبل
نکته اول اینکه این شرکت ها مدام در حال جستجوی شبانه روزی برای پیدا کردن جدیدترین ورژن های نرم افزار در سراسر اینترنت هستند.
نکته دوم اینکه این شرکت ها دارای یک تیم برنامه نویس و نیز افراد خبره در زمینه کرک کردن برنامه ها هستند. ینی گذشته از اینکه یک سری نرم افزارها میشه کرک یا سریالشون رو از توی اینترنت پیدا کرد، اما یه تعداد از نرم افزارها رو هم خود برنامه نویسان خبره این شرکت ها که مسلط به نوشتن فایل کرک هستند تهیه می کنند.
نکته بعدی اینکه اگر بخای در حد اونا کار کنی نیاز به ثبت شرکت داری، که خود این امر یه پروسه قانونی داره که باید بری پیگیرش باشی.

اینا کلیاتی بود که در حال حاضر توی ذهنم اومد. اگر باز مطلبی بود خدمتتون عرض میکنم.
author
mehrdad2014
38 ماه قبل
در این که زحمت میکشند شکی نیست اما تمام نرم افزارها کپی می باشند و بعضی می نویسند کپی نکنید ، انحصار شرکت X ,... که میخواهند بگویند کپی نکنید این مجموعه را، این جالبه
author
parsasi
پارسا صفوی
38 ماه قبل
به جز بحث غیر اخلاقی بودن کار که همیشه هست بهتره این رو بدونید ک دیر یا زود CopyRight توی ایران هم اجرا میشه و همچین شرکت هایی اینده ی خوشی نخواهند داشت!

author
mehrdad2014
38 ماه قبل
قانون کپی رایت به هیچ وجه اجرا نخواهد شد
یکی اینکه هزینه های زیادی دارد و باعث می شود که شرکت ها و اداره های دولتی متحمل هزینه های زیادی شوند ، این همه اداره را حساب کنید که کلی نرم افزار اعم از فوتوشاپ و ویندوز و ... را به صورت رایگان استفاده می کنند
قانون کپی رایت که فقط نرم افزار نیست یکی از قانون های کپی رایت متن می باشد ، همین که مثلا من در وبلاگم متنی نوشتم و شما کپی کردی مشمول قانون کپی رایت می شود و باید اجازه صاحب اثر گرفته شود
بعد اینکه خیلی از سایتهای دانلود هستند که مجوز هم دارند و در زمینه سایتهای دانلود نرم افزار فعالیت می کنند
خیلی از فروشگاههای سطح شهر که در زمینه فروش نرم افزار فعالیت می کنند با اینجام این کار تعطیل می شوند چون با قیمت بالای محصولات مردم تمایلی به خرید ندارند
همین محصولات پکیج که خیلی ها در آن کار می کنند با انجام کپی رایت باعث تعطیلی این قشر خواهد شد
دوست عزیز اگر به صورت حرفه ای کار را انجام دهید و تبلیغات گسترده داشته باشید موفق خواهید شد چون از این پکیج ها در کشور ما خیلی استقبال خوبی می شود

author
فراسورس
38 ماه قبل
سلام ممنون دوست خوبم اقای مهرداد عزیز، من الان شرکت فناوری اطلاعات دارم ومیخام توزمینه تولیدی پکیج نرم افزار و پکیج های های اموزشی کارکنم چه مراحل هایی لازمه؟
author
mehrdad2014
38 ماه قبل
متشکرم از لطف شما
لینکی برایتان میذارم که دستور العمل تایید تهیه نرم افزار می باشد و لینک دیگر برای ثبت شرکت می باشد
لینک اول

لینک دوم
امیدوارم موفق باشید و محصولتان را تهیه کنیدو ما از مشتریان شما بشیم
author
parsasi
پارسا صفوی
38 ماه قبل
سلام اقای مهرداد عزیز

هرچند در شروع ممکن است به نظر برسد که اجرا شدن کپی رایت در ایران به اقتصاد ضربه می زند اما اگر کمی حرفه ای تر و جزیی تر نگاه کنیم خواهیم دید که با اجرای این قانون در بلند مدت به علت روحیه پیدا کردن شرکت ها ی نرم افزاری ، هنرمندان ، نویسنگان و ... این قانون باعث شکوفایی صنعتی شده و صنعتگران و هنرمندان و ... را تشویق به تولید محصول در بازاری امن می کند .

ITPRO باشید
author
mehrdad2014
38 ماه قبل
سلام دوست عزیز آقای پارسا
من هم موافق این کار هستم در صورتی که همه چیز آماده باشد
الان در کشور ما همه در دنیای کامپیوتر انتظار دارند که ما همه چیز بلد باشیم مثلا در شبکه مایکروسافت لینوکس سیسکو و هک و برنامه نویسی و... را بلد باشیم و ما هم بنا به شرایط کاری که وجود دارد باید بلد باشیم نمیتوانیم همه را به طور فول یاد بگیریم یکی را کامل یاد میگیریم و بقیه را به مقدار نیاز کم کم یاد میگیریم حال ما که در این زمینه ها میخواهیم کار کنیم باید نرم افزارهایش را به قیمت اصلی بخریم ، دستمزدها در بخش IT نسبت به کشورهای دیگر دنیا فاجعه است
به طور مثال در کشورهای دیگر کسی که مایکروسافت کار میکند فقط در همین حوزه کار میکند یا کشورهای دیگر هم همانطور ، حقوق همان کسی که فقط همین را کار میکند برابر با حقوق چند سال ما می شود
الان پزشکان و خیلی از شغلهای دیگر 10 برابر ما درآمد دارند در صورتی که همه کسانی در کار شبکه های گسترده بودند می دانند که استرس کار در محیط های بزرگ واقعا وحشتناکه و هر روز درگیریم و یک 1/10 آنها درآمد داریم
من حاضرم قانون کپی رایت رعایت شود با این شرط که حقوق و مزایای من برابر با کشورهای دیگر در بخش IT شود

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی

دوره های توسینسو دوره متوسطه برنامه نویسی به زبان جاوا به زبان ساده
دوره متوسطه برنامه نویسی به زبان جاوا به زبان ساده
مدرس: مهدی عادلی فر
این دوره را در 18 قسط خریداری کنید
دوره آموزشی پردازش متن با زبان برنامه نویسی پایتون